Úvod > Aktuality

Štítky:

úno 28

Okresní kolo soutěže ve hře na dechové nástroje

Ve středu 2. a ve čtvrtek 3. března 2022 proběhlo v našem koncertním sále okresní kolo soutěže ve hře na dechové nástroje.

úno 21

Okresní kolo soutěže v sólovém zpěvu

V úterý 1. března 2022 proběhlo v našem koncertním sále okresní kolo soutěže v sólovém a komorním zpěvu

úno 15

Okresní taneční přehlídka

Ve čtvrtek 24. února 2022 se v Havířově uskutečnila okresní přehlídka žáků tanečního oboru.

úno 10

Zveme na mimořádný koncert

Ve čtvrtek, 24. února 2022 v 19 hodin, se v secesním sále Základní umělecké školy uskuteční koncert nejlepších žáků ZUŠ Frýdek-Místek, který je po dvou letech omezení kulturních vystoupení opět příjemnou příležitostí pro jejich prezentaci.

led 30

Informace pro návštěvníky kulturních akcí školy od 10.2. 2022

vstupujte bez klinických příznaků onemocnění covid - 19:

led 20

Novinky z literárně-dramatického oboru

Literárně-dramatický obor je jeden ze čtyř oborů, které se v naší škole vyučují.

led 10

Zveme na dva koncerty učitelů

Základní umělecká škola zve na koncerty učitelů

Rozvrh hodin Nauky o hudbě a PHV